ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kenga qe e ka hap koncertin e tba me 7 Mars

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
b00mb3r
I thjesht


Numri i postimeve : 44
Registration date : 09/05/2009

MesazhTitulli: Kenga qe e ka hap koncertin e tba me 7 Mars   Sat May 09, 2009 3:46 pm

http://www.sendspace.com/file/oqyyye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kenga qe e ka hap koncertin e tba me 7 Mars
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjon Buzuku
» Letėrsia Shqiptare
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Demir Krasniqi: Shpėrnguljet e shqiptarėve nė kėngėt tona popullore
» Shaban Cakoli: KĖNGĖT E ATDHEUT-DASMAVE DHE DASHURISĖ NĖ TREVAT TONA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kultura :: MUzika Shqiptare-
Kėrce tek: