ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Edhe une kete-Opaja

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlackVirus
I thjesht


Numri i postimeve : 1
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Edhe une kete-Opaja   Fri Apr 04, 2008 12:50 pm

jam Pajtim Aziri nga Opaja - Kumanove
mesoj ne shkollen ekonimoke ne Kumanove
17 vejt
e mail: blackvirus@live.com

per hacking dhe cracking gjithmon ne sherbimin tuaj do te jet BlackVirus
me respket nga BlackVirus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe une kete-Opaja
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rreth Forumit :: Prezentohu-
Kėrce tek: