ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pa NATO nuk ka Maqedoni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Pa NATO nuk ka Maqedoni   Sat Mar 01, 2008 5:46 amKryetari i Partisė Demokratike Shqiptare, Menduh Thaēi nė njė intervistė tė drejtpėrdrejtė tė hėnėn nė televizionin Klan, me gazetarin Blendi Fevziu, nė emisionin e tij "Opinion +", u ndal gjatė nė ēėshtjen e shtetit mė tė ri. Flet edhe pėr shqiptarėt e Maqedonisė dhe komenton shifrat e ndryshme qė jepen mbi peshėn qė ata zėnė nė popullsinė e vendit fqinjė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pa NATO nuk ka Maqedoni
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» Lajme nga Maqedonia-Ilirida
» Agjensia 99International Reisebüro, ofron fluturime direkte nga Gjermania pėr nė Kosovė, Tiranė dhe Maqedoni.
» Agim Zogaj: Kthimi i shqiptareve ne djepin e Perendimit
» Kodi i fshehtė i NATO-s me UĒK-nė, ja si komunikohej

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te ndryshme :: Lajme Ditore-
Kėrce tek: