ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Bjondina ne Pun !!! (shum fort)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Bjondina ne Pun !!! (shum fort)   Tue Jan 29, 2008 2:48 pm

Nje dit bjondina shkon ne pun dhe shefi i thot bjondines ti trunin e ki midis kamve te nesrit bjondina nuk shkon ne pun i thot shefit skam mujt me ardh ne pun se kam pas gjak dedhje ne tru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Bjondina ne Pun !!! (shum fort)
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» URIME FESTA E SHĖN NIKOLLĖS
» E zė traktori me dru
» Ramiz Dermaku: Njeriu ėshtė mė i fortė se guri e druri
» Ah sa shumė tė dua!
» Fatmir Halimi: Rolan Barti dhe aventura e shenjave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Barcoleta-
Kėrce tek: