ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Artistėt Digjital tė Forumit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Artistėt Digjital tė Forumit   Thu Jan 10, 2008 5:39 am

Artistėt Digjital tė Forumit

Kam renditur mėposhtė temat e Galerisė sė Artit Kompjuterik:

- Punime tė mijat - nga anėtarja Jola
- Piktura nė "Paint" nga anėtari Brari
- Wallpapers punime tė anėtarit Studenti Blu
- Art Digjital nga edspace anėtari edspace
- Dizajnimi im anėtari PrInCiPiEl
- Klub pėr Programet kompjuterike tė Artit
- Art Digjital - Punime tė ndryshme nga anėtari Rrap Cungu
- Punimet e mia nė fotoshop nga anėtari Osiruz
- Punime Vetiake tė punuara me fotoshop nga anėtari Orion Dyrrahu
- Dizajni & Arti i Karameles anėtarja Karamele
- Punime dixhitale
- Mėmėdhe quhet toka... nga edspace
- Alb Design punime tė anėtarit The Dardha
- cover arts pėr disa kėngė nga anėtari drini nė TR
- Ingerin- Punimet e mia nga anėtari demolition man
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Artistėt Digjital tė Forumit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kristaq Shabani:Lidhja Ndėrkombėtare e Poeteve , Shkrimtarėve dhe Artistėve "PEGASI" ALBANIA -NJOFTIM
» Ilir Muharremi: Dėshtojnė "Artistėt e sė nesėrmes"
» Lidhja e Shkrimtarėve, Artistėve e Krijuesve Shqiptarė nė Gjermani-Alban. Bund der Schrift. Künstl. & Kulturschaff. in Deutschland e.V.
» Shaban Cakoli: LIDHJA E SHKRIMTARĖVE ARTISTĖVE DHE KRIJUESĖVE SHQIPTAR NĖ GJERMANI(LSHAKSH)MBAJTI MANIFESTIM LETRAR PĖR POETIN E MADH AZEM SHKRELIN
» NJOFTIM - NGA LIDHJA E SHKRIMTARĖVE, ARTISTĖVE DHE KRIJUESVE SHQIPTARĖ NE GJERMANI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kultura :: Arti Shqiptar-
Kėrce tek: