ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Presidenti shqiptar mė 25 janar vizitė nė Kosovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Presidenti shqiptar mė 25 janar vizitė nė Kosovė   Sun Jan 13, 2008 6:29 amTopi do tė jetė i shoqėruar nga bashkėshortja e tij Teuta dhe nga njė delegacion i madh, nė tė cilin do tė jenė tė pėrfshirė deputetė nga koalicioni qeveritar dhe nga opozita, anėtarė tė Qeverisė, pėrfaqėsues tė vetėqeverisjes lokale, personalitete tė shquara nga fusha e shkencės, artit, mediave dhe biznes qarqeve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Presidenti shqiptar mė 25 janar vizitė nė Kosovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime te ndryshme :: Lajme Ditore-
Kėrce tek: