ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hyrja e Artit Shqiptar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Hyrja e Artit Shqiptar   Thu Jan 10, 2008 5:36 am

Tė Nderuar Vizitatorė tė Artit

Nė kėtė forum keni mundėsinė tė lexoni, vėshtroni, tė jepni mendime, por edhe mė mirė, tė ndani mes gjithė vizituesve veprat tuaja Artistike. Qėllimi i kėtij forumi ėshtė sjellja mė pran nesh njėri-tjetrin, njohja mė shumė e Artit tonė, e Artistėve tanė, por edhe si njė mundėsi pėr tė shprehur dhe pėr tė ekspozuar mendimet tona rreth Artit.

Ēdokush qė ka krijimtari artistike (tė tė gjitha llojeve) ėshtė i ftuar qė tė ndaj pamjet e tyre mes nesh, por dua t’ju rikujtoj se forumi i Artit nuk ėshtė pėr qėllim reklamues/fitimprues. Ky forum me kalimin e viteve shpresojmė qė tė kthehet nė njė pasuri tė madhe kombtare nė internet pėr tė gjithė ne, por gjithnjė me anė tė pjesmarrjes sė lirė tė tė gjithė antarėve qė e ēmojnė Artin.

Do tė ketė raste qė pas postimeve tė veprave tuaja tė mos merrni shumė pėrgjigje, por shumė antarė dėshirojnė tė vėshtrojnė nė heshtje veprat e Artistėve Shqiptarė anembanė botės, ndaj nė raste tė tilla nuk ėshtė pėr t’u brengosur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Hyrja e Artit Shqiptar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kuvendi i Shqipėrisė nderon figurat e artit shqiptar nė 100 vite
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kultura :: Arti Shqiptar-
Kėrce tek: