ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Suretu El Ihlas

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Suretu El Ihlas   Fri Jan 11, 2008 5:09 pm

Bismilahir-rrahmanir-rrahim





Kul huwa 'Allaahu 'ehad



Allahu s-samed



Lem jelid ue- lem juled



Ue- lem jekun la-hu kufu'uan 'ahad


Me emrin e All-llahut, Mėshiruesit, Mėshirėbėrėsit!





Thuaj: Ai, All-llahu ėshtė Njė!



All-llahu ėshtė mbėshtetja (Atij i mbėshtetet ēdo krijesė).



As s’ka lindur kė, as nuk ėshtė i lindur.



Dhe Atij askush nuk i ėshtė i barabartė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Suretu El Ihlas
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Feja Islame :: Islami - Feja e vetme, e pranuar tek All-llahu Subhanehu ve Teala-
Kėrce tek: