ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Njė pilot shqiptar nė Formula 1 ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Njė pilot shqiptar nė Formula 1 ?   Fri Jan 11, 2008 4:38 pm

Pershendetje,
duke shfeltuar gazetat shepejt e shpejt me zuri syri o tek shekulli o tek gazeta shqiptare nje artikull qe kishte kete titull, per nje pilot shqiptar ne Formula 1.
Kush ka me shume dijeni rreth keti informacioni, po qe ta postoj ketu.

Me duket emrin e kishte Avni Ropoca, dhe eshte Shqiptar prej Kosoves qe eshte ne Formula 3 aktualisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Njė pilot shqiptar nė Formula 1 ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» REALITETI SHQIPTAR I DIKTATURĖS KOMUNISTE DHE LETĖRSIA PAS VITEVE 90
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» FRONTI BASHKIMIT KOMBĖTAR SHQIPTAR-Deklaratė!
» A po vjen kryeministri 5-tė shqiptar nė Ballkan?
» Frank Shkreli:NĖ SHKUPIN SHQIPTAR, 2015?????????!!!!!!!!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportėdashėsit :: Formula 1-
Kėrce tek: