ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 M.Schumacher

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: M.Schumacher   Fri Jan 11, 2008 4:37 pm

Pas humbjes se radhes mendoni se ky eshte vetem fillimi drejt fundit i M.Schumacher?


Pas nje gare te papare M.Schumacher duket sikur po shkon drejt fundit...

A mendoni se ky eshte fundi i periudhes Schumacher apo eshte vetem nje dobesi e castit...?

Jepni mendimet tuaja dhe ta shoqerojme me debat kete dobesi te castit ose fundin e nje kampioni te madh ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
M.Schumacher
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportėdashėsit :: Formula 1-
Kėrce tek: