ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kalendari i Formula 1 - (2006)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Kalendari i Formula 1 - (2006)   Fri Jan 11, 2008 4:36 pm

Kalendari i garave ne F1 per vitin 2006.

12 Mars
Bahrain Grand Prix
Fituesi '05: F. Alonso


19 Mars
Malaysian Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: F. Alonso


02 Prill
Australian Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: G. Fisichella


23 Prill
San Marino Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: F. Alonso


07 Maj
European Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: F. Alonso


14 Maj
Spanish Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: K. Raikkonen


28 Maj
Monaco Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: K. Raikkonen


11 Qershor
British Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: JP. Montoya


25 Qershor
Canadian Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: K. Raikkonen


02 Korik
United States Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: M. Schumacher


16 Korrik
French Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: F. Alonso


30 Korrik
German Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: F. Alonso


06 Gusht
Hungarian Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: K. Raikkonen


27 Gusht
Turkish Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: K. Raikkonen


10 Shtator
Italian Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: JP. Montoya


17 Shtator
Belgian Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: K. Raikkonen


01 Tetor
Chinese Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: F. Alonso


08 Tetor
Japanese Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: K. Raikkonen


22 Tetor
Brazilian Grand Prix
Fituesi i vitit 2005: JP. Montoya
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Kalendari i Formula 1 - (2006)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportėdashėsit :: Formula 1-
Kėrce tek: