ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ALONSO me McLaren ne 2007 !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: ALONSO me McLaren ne 2007 !   Fri Jan 11, 2008 4:35 pm

Nje surprize e vertete lajmi zyrtar i dhene sot nga team McLaren :
Alonso ka nenshkruar nje kontrate me McLaren . Natyrisht edhe kete vit do jete me Renawlt.

ALONSO :
<< Te hysh e te besh pjese ne nje team te tille perben nje enderr qe behet realitet . - thote Fernando . Natyrisht eshte e trishtushme te lesh Renaul , por oferta te tilla nuk mund ti humbesh >>


Ngelet ne dyshim se cili do jete shoku i skuadres nga viti 2007 , Kimi apo Montoya .
<< Jemi ne tratativa me te dy - thone tek McLaren >>

Natyrisht Montoyas nje shqelm pas bitheve .Me ato traplleqe qe beri ne vitin qe shkoi , nuk i rinovon njeri me kontraten .Foto ALONSO , 24 vjec , kampioni i botes ne fuqi ...
Fotografitė e Bashkėngjitura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
ALONSO me McLaren ne 2007 !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dosja e zezė e Greqisė, 1912-2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportėdashėsit :: Formula 1-
Kėrce tek: