ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Martohet Alonso, fejohet Irvine

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Martohet Alonso, fejohet Irvine   Fri Jan 11, 2008 4:26 pm

Femrat dhe pneumatikėt. Kohėt e fundit ėshtė nė modė lidhja ndėrmjet pilotėve dhe “sexy girl”.
Nga Alonso, i cili ka paralajmėruar se do tė martohet nė tetor me modelen dhe kėngėtaren Raquel De Rosario, te Eddie Irvine, i fejuar para njė muaji me Pamela Anderson. Nga dy nė katėr rrota, edhe Valentino Rossi nuk mund t’i thotė jo dashurisė dhe tash e njė vit ėshtė nė lidhje sentimentale me Arianna Matteuzi.
Kutia e Pandorės ėshtė hapur nė Spanjė nga e pėrjavshmja “Diez Minutos”, qė tregon pėr dasmėn e madhe qė pritet nė tetor ndėrmjet Fernando Alonso dhe Raquel. Ēifti ėshtė njoftuar vetėm 3 muaj mė parė, por lidhja ėshtė aq e fortė, sa qė ėshtė caktuar edhe dasma, mė 22 tetor, data kur pėrfundon kampionati nė Formula1. Fejesa zyrtare ndėrmjet Alonsos dhe Raquel ka ndodhur nė restorantin nė Oviedo, qyteti i lindjes sė kampionit spanjoll, ku janė njoftuar edhe familjet e dy tė dashuruarve.
Nė ndėrkohė ish-piloti Eddie Irvine tash e njė muaj ėshtė nė lidhje me Pamela Anderson. Ata nuk kanė projekte martese, por vetėm net tė zjarrta nė dhomėn e gjumit. Ish-piloti i skuadrės nga Maranello, irlandezi qė ėshtė adhurues i jetės sė bukur, ėshtė parė sė bashku me Pam nė Los Angeles, nė njėrin ndėr lokalet mė “cool” dhe nė fund natėn e kishin kaluar nė njė hotel superluksoz tė shtetit tė Kalifornisė. Sipas revistės italiane “Novella 2000”, edhe lidhja ndėrmjet Valentino Rossit dhe Arianna Matteuzzi, tė cilėt ishin parė nė Milano, ku jeton Arianna, nė Yamaha MotoGP party, ėshtė duke vazhduar pa kurrfarė problemi. Ėshtė e vėrtetė se pėrreth Rossit ishin me mijėra fansa tė ēmenduar pėr idhullin e tyre, por puthja e Rossit ishte e rezervuar vetėm pėr Ariannėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Martohet Alonso, fejohet Irvine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E tmerrshme: 36 vjeēari martohet me tė miturėn 6 vjeēe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportėdashėsit :: Formula 1-
Kėrce tek: