ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shfletuesi i Galerisė sė Piktorėve Shqiptarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Shfletuesi i Galerisė sė Piktorėve Shqiptarė   Wed Jan 09, 2008 11:16 am

Emrat e Piktorėve nė rend Alfabetik (kliko tek emri qė tė hysh nė atė temė)
agim dhe xheneta kadillari
ali oseku
alush shima
anastas kostandini
andi hila
alban meka
arben theodosi
artan shabani
bardhyl berdica
besnik trungu
burhan ahmeti
bunny (bunny, anėtare e FSHsė) posti mė i ri !!!
denku (anėtarė i FSHsė)
dragot (robert alia)
faik morina
fatmir haxhiu
fatmir velaj
fiori (anėtare e FSHsė)
gazmend leka
genc mulliqi
genc pėrmeti
genc rexhepaj
gjelosh gjokaj
gjergji andoni (xxxl, anėtar i FSHės)
henri kavaja (Stati-X, anėtarė i FSHsė)
ibrahim kodra
igli jorgo
ilir pojani
ilir zefi
ismail lulani
jetmira kraja
jetmiri (alametcuni - anėtarė i FSHsė)
julian sula
kol idromeno
leila (leila, anėtare e FSHsė)
llemadeo dukagjini (Llemadeo, anėtar i FSHsė)
liliana cefa
lin delija
mark kola
mikel temo
nua gjelaj
nicolas mirakaj-alempijevic
omer kaleshi
onufri
shpend bengu nr.1 & nr.2 (anėtarė i FSHsė)
stefan stefani
sotir proko
tefik dedej
ylber durishti
vladimir stamo
zarathustra (anėtare e FSHsė)
zef naēaj
zef paci
(piktor anonim)
emri juaj mund tė shtohet kėtu Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shfletuesi i Galerisė sė Piktorėve Shqiptarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?
» Shaip Beqiri:Brenga e maestro Berishės dhe madhėshtia e cfilitur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kultura :: Arti Shqiptar-
Kėrce tek: