ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Arti Shqiptar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Arti Shqiptar   Wed Jan 09, 2008 10:47 am

Une vizitoj shpesh www.art.com por aty nuk ka asnje pikture nga artist shqiptare. Besoj se po te kontaktojne dike nga kjo web faqe do te mund te shesin pikturat e tyre ne tere boten.

Plus do te ishte mundesi e mire per shqiptaret jashte atdheu te te blejn online piktura nga artist shqiptare. Une e dua shume artin dhe do i kisha mbushur muret e shtepise time me piktura shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Arti Shqiptar
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» REALITETI SHQIPTAR I DIKTATURĖS KOMUNISTE DHE LETĖRSIA PAS VITEVE 90
» ARTI I BINDJES - ANA PSIKOLOGJIKE E PROPAGANDĖS
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» FRONTI BASHKIMIT KOMBĖTAR SHQIPTAR-Deklaratė!
» A po vjen kryeministri 5-tė shqiptar nė Ballkan?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kultura :: Arti Shqiptar-
Kėrce tek: