ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Do Hite Shum Te Mira

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Do Hite Shum Te Mira   Fri Jan 11, 2008 3:45 pm

Afrim Muqiqi Ti po gabon

http://www.speedyshare.com/686927130.html

Flora Gashi Zogu im

http://www.speedyshare.com/396756842.html

Greta berate Femirija Varfur

http://www.speedyshare.com/747563981.html

Mahmut Ferati Tash Asht Von

http://www.speedyshare.com/393685349.html

Meda MoS E Harro Zemren

http://www.speedyshare.com/339156127.html

Muharrem Ameti Plag Ne Zemer

http://www.speedyshare.com/924293154.html

Motrat Bujari Ka shum koh

http://www.speedyshare.com/366971264.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Re: Do Hite Shum Te Mira   Fri Jan 11, 2008 3:47 pm

Rasim Sopi Kur Nje Nat

http://www.speedyshare.com/615716565.html

Resmije Ahmeti Plag Ne Zemer

http://www.speedyshare.com/223494403.html

Riza Zyberi Shko Moter Ndasmen E Saj

http://www.speedyshare.com/787361846.html

Sherife SherifI Eja Tash

http://www.speedyshare.com/907890124.html

Zaide Misini Per Ty

http://www.speedyshare.com/282175584.html

Zyber Avdiu E di se gabon

http://www.speedyshare.com/296148779.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Riona
I thjesht


Numri i postimeve : 1
Registration date : 02/07/2008

MesazhTitulli: Re: Do Hite Shum Te Mira   Wed Jul 02, 2008 3:13 pm

Persh shpresoj qe jeni mire dhe po ja kaloni mire.Spo e zgjas me shum vetemd eshta me ju lute moderatorit ExTra qe kish pas mundesi me e gjet dhe nje her kengen e Riza Zyberit-Shko moter ndasmen e saj se po me thot qe u fshi ky file spo muj me donladu plz shum shum me lajm tek adresa e msn plz shuuume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Do Hite Shum Te Mira   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Do Hite Shum Te Mira
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» HYRE EMINI - MIRA, DESHMORE E KOMBIT
» Urimet pėr Ditėlindje nga miqėt e mi!
» Rėnia e flokėve, parandalimi dhe trajtimi?!
» Dasma Shqiptare
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kultura :: MUzika Shqiptare-
Kėrce tek: