ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e Emrit [Pseudonimit] dhe Nėnshkrimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Rregullat e Emrit [Pseudonimit] dhe Nėnshkrimit   Wed Jan 09, 2008 8:39 am

Nuk lejohet pėrdorimi i Emrave ofendues

Nuk lejohen Emra tė regjistruar nė formė tė lidhjeve tė Internetit (si: .com, .net, etj.)

Grafikat e Nėnshkrimeve nuk duhet tė tejkalojnė dimenzionet 500x100 px dhe madhėsinė prej 19.5 KB

Nuk lejohen lidhje interneti brenda Nėnshkrimit

Brenda Nėnshkrimit lejohet pėrdorimi i llojeve dhe ngjyrave tė shkronjave, por jo madhėsia tjetėr pos asaj standarde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Rregullat e Emrit [Pseudonimit] dhe Nėnshkrimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rreth Forumit :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: