ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fjal Tė Urta 5

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Fjal Tė Urta 5   Fri Jan 11, 2008 10:18 am

Dora ime, mėma ime, dora e botės, mortja ime.

Duaj, tė duan.

Dy kunguj nėn njė sqetull s'mbahen.

Fjalė pakė e punė shumė.

Hėngre darkė, gatuaj drekė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fjal Tė Urta 5
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėshillė nga Daut Demaku
» Fjalė tė Urta - Maturia; Besimi; Vepra
» Entela Safeti Kasi:Fjalė te Lirisė
» Kujtim Mateli: Dėshnica e Pėrmetit, e pėrjetėsuar nė histori dhe fjalė
» Agim Gashi: Letėr pėr ditėlindje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Fjal Tė Urta-
Kėrce tek: