ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fjal Tė Urta 4

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Fjal Tė Urta 4   Fri Jan 11, 2008 10:17 am

Fjala e ligė, mė e rėndė se plumbi.

Aendja e zbukuron njeriun.

Do punuar koka, qė tė prodhojė toka.

Armiku tė shikon ndė kėmbė, miku tė shikonė nė sy.

Ēdo mizė nuk bėn mjaltė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fjal Tė Urta 4
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėshillė nga Daut Demaku
» Fjalė tė Urta - Maturia; Besimi; Vepra
» Entela Safeti Kasi:Fjalė te Lirisė
» Kujtim Mateli: Dėshnica e Pėrmetit, e pėrjetėsuar nė histori dhe fjalė
» Agim Gashi: Letėr pėr ditėlindje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Fjal Tė Urta-
Kėrce tek: