ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 FJALE E URT:.....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: FJALE E URT:.....   Fri Jan 11, 2008 10:12 am

FJALE E URT:.....
Fjalen, sa e ke ne goje, e ke robin tend, kur te del nga goja, behesh rob i saj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
FJALE E URT:.....
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit tė gjinisė asnjanėse nė shqipen e sotme (VII)
» Fjalė tė Urta - ISLAME
» Njoftime pėr tė pame dhe pėrkujtime
» Fjalė tė Urta - Trimėria, Besa
» Fjalė tė Urta - Mirėsia; Drejtėsia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: