ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Me ka mare malli

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Me ka mare malli   Fri Jan 11, 2008 10:09 am

Me ka mare malli te shoh me sy, me ka mare malli te rri me ty, me ka mare malli buzen ta shijoj, jo se e kam puthur ndonjehere, por dua ta provoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Me ka mare malli
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lazgush Poradeci
» Malli pėr atdheun
» URIME DITA E MESUESIT
» Demir Krasniqi-Kujtim malli
» Mentor Thaqi: Pak ushqim shpirti dhe ē“mallje malli!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: