ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ndoshta jetoj pak se jeta rrjedh si lum

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Ndoshta jetoj pak se jeta rrjedh si lum   Fri Jan 11, 2008 10:07 am

Ndoshta jetoj pak se jeta rrjedh si lum
Nuk i dihet jetes ndoshta s'jetoj shum
Me dit e me vite deri sa te jetoj
Kurr perveq teje tjetre s'dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndoshta jetoj pak se jeta rrjedh si lum
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jahė Sadrija: Andon Zako Ēajupi- Jeta dhe vepra (1866-1930)
» Jeta e Michael Jackson-it nė foto
» Jeta luksoze e djalit tė Thaqit, Endriti (Foto)
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: