ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Edhe nese mendon se kam vdekur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Edhe nese mendon se kam vdekur   Fri Jan 11, 2008 10:07 am

Edhe nese mendon se kam vdekur
dije se ende egzistoj dikund,
edhe atehere kur te mendojsh
se nuk te dua me
dije se te dua me shum,
edhe atehere kur te qajsh per mua
dije se e meritoj,
sepse i vetem jam une
qe aq shum te DASHUROJ!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe nese mendon se kam vdekur
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Mbi 1 mijė tė vdekur nga tėrmeti dhe tsunami nė Japoni
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: