ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pse e denon vetėn dhe mua..??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Pse e denon vetėn dhe mua..??   Fri Jan 11, 2008 10:04 am

Pse e denon vetėn dhe mua..??
Pse e fik dashurinė qe e dua..??
Pse e shkel fjalėn qė ėshte..??
Pse sot mė urren mua..??
Kur e din se ende TĖ DUA...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pse e denon vetėn dhe mua..??
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sanxhakun e qelė "sabahi" me ushtrin e vetė, nė krye me shqiptarin Muhamer Zukorliē
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė
» Vetėvendosje: Ja si "Zajednica" thyen territorin e Kosovės (Foto)
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» Babai i Astrit Deharit: Ėndrra e Astritit dhe Vetėvendosjes do tė bėhet realitet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: