ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Do Vdes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Do Vdes   Fri Jan 11, 2008 10:03 am

Do Vdes Me Zemer Tė Thyer Se Ti Mė Vrave Me Gėnjeshtra Edhe Pse Jam I Zhgėnjyer Nuk Pendohem Sepse Met Vertet Te Deshta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Do Vdes
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdes kirurgu i njohur, Ali Zatriqi
» SMAIL GASHI SLLOVIA: DHUNA SĖRBE NĖ TREVĖN E LYPJANIT(I) dhe (II)
» Vdes poetesha Sadete PRESHEVA nė moshėn 62 vjecare - VIDEO
» Vdes Steve Jobs, themeluesi i kompanisė Apple
» Vdes humoristi i njohur, Ibrahim Krajkova-Leci

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: