ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Vitet ikin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Vitet ikin   Fri Jan 11, 2008 10:00 am

Vitet ikin shpejt mbesin veq kujtimet
mendo ardhmerin dhe haroi mundimet
Gjdo dit te jetes shfrytezoje ne maximum
kenaqu me at qe e ke e mos kerko me shum...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vitet ikin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Dėnimi i bllokmenėve: Ramiz Alia mė pak vite burg se vartėsit e tij
» Ismail Kadare: Pse u largova nė vitet '90
» Gjyqi i Ramiz Alisė dhe byroistėve: Ja pse u dėnuan liderėt komunistė
» Arbana Xharra:"Bac u kry", tė gjithė po ikin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argetim & DashurI :: Poezi Dashurie-
Kėrce tek: