ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e Postimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Rregullat e Postimit   Wed Jan 09, 2008 8:39 am

Nuk tolerohen postimet e postuara tėrėsisht me shkronja tė mėdha

Keni parasysh shenjat e pikėzimit (pika, presje, etj)

Pėr shkak tė lexueshmėrisė, nuk janė tė mirėsepritura postimet e ngjitura, pa kryerreshta. Mundėsisht, pas ēdo 5,6...10 rreshtave tė ketė njė kryerresht

Lexoni pėrshkrimet e Forumeve dhe Kategorive, ashtuqė postimet e juaja tė postohen nė vendin e duhur

Para postimit pėrdorni funksionin e kėrkimit, pėr tė evituar postime te dyfishta qė rezulton nė shlyerjen e postimeve

Titujt e Temave shkruhen me shkronjė tė madhe nė fillim, pasuar me shkronja tė vogla

Titujt e Temave duhet tė jenė domethėnėse, ashtuqė tė kuptohet se pėr ēka bėhet fjalė nė Temė

Vendosja e grafikave nė Postime bėhet vetėm nė raste kur kanė tė bėjnė me temė

Grafikat e mbajtura nė faqe tjera nuk janė tė mirėpritura

Grafikat e mbajtura nė faqe tjera, tė clave u kalon afati i mbajtjes dhe nė vend tė tyre paraqiten simbolet e faqeve ku ato grafika janė mbajtur, do tė rezultojnė nė shlyerjen e tėrė Postimit dhe mund tė sjellin Kundėrvajtje ndaj postuesit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Rregullat e Postimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rreth Forumit :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: