ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shkarkoni Shum Mirc Scripts Ne Gjuhen Shqipe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Shkarkoni Shum Mirc Scripts Ne Gjuhen Shqipe   Thu Jan 10, 2008 6:35 pm

Mund te beni download shum scripte per mirc ne gjuhen shqipe dhe ca te jashtem tek kjo website http://www.eno-el.tk besoj tju pelqei se ka shum scripte dhe eshte nje web i lezecem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Shkarkoni Shum Mirc Scripts Ne Gjuhen Shqipe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Behar Gjoka: Skėnderbeu, Simboli dhe miti i tij nė letrat shqipe
» Letėrsia shqiptare
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Hapja e Shkollės Shqipe nė 2-vjetorin e Pavarėsisė sė Kosovės, nė Staten Island, dritėz Mėmėdheu pėr fėmijėt e Diasporės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: CHat Programe :: MIrC Programe-
Kėrce tek: