ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e Sjelljes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WtOolS
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 337
Registration date : 09/01/2008

MesazhTitulli: Rregullat e Sjelljes   Wed Jan 09, 2008 8:17 am

Bazuar nė pikėn 1a, nė Forumin StArT aplikohet eksluzivisht Sjellja njerzore :

Ndalohen sjellje te keqija, tė ēfarėdo lloji

Ndalohen fyerjet personale

Ndalohen fjalė provokuese, amorale, etj.

Kėshillimi, nė raste kur tek tjetri vėrehen mangėsi tė dijes, sjelljes, etj., bėhet nė privat [Mesazhim Privat], ose njoftohen Moderatorėt pėrkatės [Raporto Postimin].

Kalimi i debatimeve nė polemikė mund tė ketė si pasojė Kundėrvajtjen nga ana e Stafit

Keqpėrdorimi i Mesazhimit Privat ka si pasojė dėbimin nga Forumi StArT. Nė keqpėrdorim (ndėr tjerash) hyjnė:


Kontakti mes gjinive tė kundėrta

Dėrgimi i temave tė grupacioneve tė devijuara

Pėrgojimi dhe shpifja

Reklamimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://start.go-forum.net
 
Rregullat e Sjelljes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rreth Forumit :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: